Hakkımızda

Kalite ve Güven ile...

Gülmert Turizm Olarak sizleri KaliteliGüvenliHızlı Şekilde Taşıyoruz

Gerek araçlarımız gerekse personelimiz Müşterilerimizin isteklerine en üst düzeyde cevap verecek nitelikte olup turizm taşımacılığı konusunda yılların tecrübesiyle müşteri memnuniyetini benimsemiş olarak çalışmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir. RAHAT ve KONFORU size yaşatmak en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunarak , ayrıcalığı sadece bizde yaşayın düşüncesiyle hareket ederiz…

Vizyonumuz

Gülmert Turizm Taşımacılık olarak Çalışanlarımıza , ortaklarımıza , müşterilerimize  karşı olan davranışlarımızda ; karşılıklı saygı , itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Neden Biz ?

Taşıyacağımız insanların can güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Bu nedenle araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılmakta , personelimiz tecrübeli şoför arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Hakkımızda

Gülmert Turizm Taşımacılık olarak turizm,personel ve öğrenci servisi Alanlarında Müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek araçlarımız gerekse personelimiz Müşterilerimizin isteklerine en üst düzeyde cevap verecek nitelikte olup turizm taşımacılığı konusunda yılların tecrübesiyle müşteri memnuniyetini benimsemiş olarak çalışmaktayız.

İş hayatımızdaki mottomuz ; kendine güvenen , daima işine ve insanlara değer veren bir ekip , doğru planlama , doğru zamanlama , son model konforlu araçlar , müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , kurallara saygılı uzman sürücü kadrosu ve zamana karşı verilen yarışta sürekli en iyi hizmeti verebilmektir.